Detail podujatia
Lily a Momo / PREMIÉRA
Dátum 4. 3. 2023
Čas 17:00
Miesto NA PERÓNE

Predstavenie uvádzame ako prvú hru v rámci MINISCÉNY- priestoru pre detského diváka, ktorý vzniká v našich divadelných priestoroch.

 

Dievčatko Lily nás pozýva do svojho sveta. Rada ukladá kocky, kreslí a predstavuje  si rôzne veci. Často je však sama a veľmi by chcela mať priateľa. Jedného dňa dostane záhadný balíček, v ktorom je Momo. Lily sa s ním chce zahrať svoje obľúbené hry, ale Momo sa s ňou nevie hrať. Momo je pomalší , nerozpráva, potrebuje na všetko viac času. Lily sa na neho hnevá a stráca trpezlivosť. Pomaly si ale uvedomuje , že každý je iný. Lily a Momo spolu nachádzajú nové spôsoby akoby sa mohli hrať. Podarí sa im spriateliť?

 

Bábkové predstavenie o budovaní priateľstva a dôležitosti hľadania prienikov medzi zdanlivo inými svetmi.

Pri príprave predstavenia sa tvorkyne inšpirovali odbornou literatúrou a svojimi osobnými skúsenosťami s ľuďmi s poruchou autistického spektra. 

Hrajú: Viktória Sedláková, Jana Bartošová

Réžia, dramaturgia: Justyna Czarnota

Hudba: Zuzana Strnátová

Scénografia: Mária Bačová

Koncept: Jana Bartošová

Produkcia: Peter Kočiš

 

Predstavenie pre deti od 3 rokov.

Vstupné 10 eur/os.

 
   
       
       

Subscribe

       
* indicates required
               
           
                                           
       
   

Hlavní partneri

Partneri

Podporili nás pri prestavbe

Sme členmi

Ďakujeme za pomoc

Daniela Hlinková · Ema Garajová · Tomáš Tajták · František Vasiľ · Peter Matia · Gabriel Podolinský · Michal Kačmár · Ivana Kačmárová · Kristína Sekeráková · Marián Bodis · Jaro Ladič · Linda van Dalen · Viktor Feher · Monika Suchánska · Libor Pacek · Patrik Lux · Dávid Benko · Lucie Brožková · Karol Babal · Peter Tóth · Sára Šmelková · Anna Suráková · Nikola Gánovská · Lukáš Lipčák · rodina Hamráková · Midfield Studio